Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

zegarki.zgora.pl
zegarki.zgora.pl
Zegarki.zgora.pl to wyjątkowy sklep dla wyjątkowych ludzi. To najlepiej oceniany sklep z zegarkami, który doskonale zna oczekiwania swoich Klientów i chętnie wychodzi im naprzeciw. Z dumą możemy przyznać, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom, nawet tych najbardziej wymagających. Jako jedni z nielicznych, gwarantujemy najkrótsze terminy realizacji zamówień i najszybszą dostawę.

Mniej

Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

• Sortuj według daty
  • Sortuj według oceny
    (od najniższych)
👍
Super
Na moje zapytanie otrzymałem szybką i konkretną informację. Bardzo miła obsługa. Natychmiastowa wysyłka (zegarek został bardzo bezpiecznie spakowany). Serdecznie polecam.
Polecam usługi, produkt przysłany b.szybko,zgodny z opisem.
Bardzo sprawna obsługa i szybka realizacja
Pro
Bardzo dobra
wszystko było O.K.
Wszystko zgodne z opisem.
Jakość obsługi na najwyższym poziomie. Zakup zegarka, najważniejszego, a czasem jedynego elementu męskiej biżuterii musi być dla kupującego świętem. Kupując towar luksusowy oczekuję, że będę dobrze zaopiekowana. I tak czuję się wracając do tego sklepu. Znakomity kontakt, rzeczową i kompleksową pomoc, duży wybór i dobre ceny. I tu nie kończy się przychylność obsługi. Bo nawet jak czasem trzeba skorzystać z serwisu gwarancyjnego to nadal czuję się dla sklepu kimś ważnym i otrzymuję pełne wsparcie.
To sprawia, że znowu tu wróce. Polecam.

Pieczęcie eKomi